احمد زیدآبادی: حتماً استیضاح اش کنید!

به گزارش موسیقی با امیر، احمد زیدآبادی در کانال تلگرامی خود نوشت: برخی گمان کرده اند که من مخالف استیضاح حسن روحانی در مجلس هستم. از قضا من صد در صد موافق استیضاح او هستم! وقتی از او در این شرایط کاری برنمی آید و علاقه ای هم به استعفاء نشان نمی دهد، بهترین راه همین استیضاح اوست!

احمد زیدآبادی: حتماً استیضاح اش کنید!

به هر حال، روحانی اگر راه خروج از مسائل اقتصادی را باز کردن باب مذاکره با آمریکا می داند، این را هم حتماً می داند که چنین اجازه ای به او داده نخواهد شد، اما اگر راه دیگری می شناسد چرا آن را به اجرا نمی گذارد تا کشور در این منجلاب اقتصادی غرق نشود؟ به واقع، حضور او در پاستور به معنای تعلیق هرگونه تصمیم گیری کلان در کشور است و ادامۀ این تعلیق، جز افزایش سطح و عمق گرفتار های عمومی حاصلی در پی ندارد.

رقبای او در جناح اصولگرا هم صرفاً لاف گزاف می زنند. خب اگر آن ها دولت روحانی را مانع حل مسائل می دانند و خود برنامه ای برای نجات اقتصاد کشور دارند، معطل چه هستند؟ از یک طرف دولت را مانع حل مسائل معرفی کردن و در همان حال با استعفاء و استیضاح او به شدت مخالفت کردن، واقعاً چه معنایی دارد جز اینکه آن ها هم هیچ برنامه ای برای عبور از این شرایط وخیم اقتصادی ندارند و ترجیح شان این است که تمام کاسه-کوزه ها بر سر روحانی شکسته شود؟

اینکه آن ها علت مخالفت خود با استعفاء یا استیضاح روحانی را این اعلام می کنند که او باید در پاستور بماند تا هم خودش و هم اصلا طلبان جوابگوی عملکردشان باشند، کدام عقل سلیم یا حتی عقل معیوب را اقناع می کند؟ یعنی کشور به فنا رود تا روحانی و اصلاح طلبان نهایتاً جوابگوی عملکردشان شوند؟ خب، مگر قرار است روحانی در پایان ریاست جمهوری اش چه پاسخ و حسابی پس دهد که هم اکنون نمی توان از او پس کشید؟

یعنی این حساب پس دادن روحانی و اصلاح طلبان از سرنوشت کشور هم نزد اصولگرایان مهمتر است که اصرار بر بقای او در پاستور دارند؟

منبع: فرارو

به "احمد زیدآبادی: حتماً استیضاح اش کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد زیدآبادی: حتماً استیضاح اش کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید