اینترنت پرسرعت مقرون به صرفه در اختیار کانادایی ها

به گزارش موسیقی با امیر، صدها هزار کانادایی می توانند به اینترنت مقرون به صرفه دسترسی داشته باشند.

اینترنت پرسرعت مقرون به صرفه در اختیار کانادایی ها

به گزارش موسیقی با امیر به نقل از narcity، دولت فدرال طرحی را برای ارائه اینترنت پرسرعت 20 دلاری در ماه ارائه نموده است؛ اقدامی که به گفته دولت به صدها هزار کانادایی در دسترسی به اینترنت یاری می نماید.

روز دوشنبه ـ 4 آوریل ـ مقامات فدرال مرحله بعدی طرح Connecting Families را اعلام کردند که هدف آن یاری به سالمندان و خانواده های کم عایدی برای دسترسی به خدمات اینترنتی با کیفیت بالا ونرخ های ارزان است.

دولت با 14 ارائه دهنده خدمات اینترنتی در سراسر کشور ـ از جمله Bell، Rogers، TELUS و دیگر سرویس هاـ برای ارائه خدمات با قیمت 20 دلار در ماه شریک شده است.

افرادی که واجد شرایط هستند می توانند انتظار داشته باشند که اینترنت را با سرعتی پنج تا 10 برابر سریع تر از آنچه در مرحله اول طرح با هزینه 10 دلار در ماه ارائه شده است، دریافت نمایند. حجم داده ها نیز از 100 گیگابایت به 200 گیگابایت مصرف در ماه افزایش می یابد.

هیچ هزینه ای برای تجهیزات یا نصب وجود نخواهد داشت.

پیش از این، واجد شرایط بودن در این طرح Connecting Families محدود به خانواده هایی بود که حداکثر مزایای کودک کانادا (CCB) را دریافت می کردند. با این حال، سالمندان دریافت نماینده حداکثر اندازه از Guaranteed Income Supplement (GIS) نیز در حال حاضر واجد شرایط استفاده از این طرح هستند.

به گزارش CBC News بیش از 800000 خانوار دریافت نماینده CCB و صدها هزار نفر دیگر دریافت نماینده GIS می توانند واجد شرایط این سرویس باشند.

خانوارهای واجد شرایط نامه ای از طرف دولت فدرال دریافت خواهند کرد که حاوی کد دسترسی برای ثبت نام در این طرح به وسیله یک پورتال آنلاین است.

به گفته مقامات، کسانی که مایل هستند به استفاده از طرح قدیمی اینترنت 10 دلاری در ماه ادامه دهند، این امکان را دارند.

این اقدام بخشی از برنامه گسترده تر دولت برای دسترسی 98 درصد کانادایی ها به اینترنت پرسرعت تا سال 2026 است. برنامه این است که این رقم تا سال 2030 به 100 درصد افزایش یابد.

منبع: خبرکانادا

به "اینترنت پرسرعت مقرون به صرفه در اختیار کانادایی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت پرسرعت مقرون به صرفه در اختیار کانادایی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید