خبرنگاران بلیت مترو تهران از اول اردیبهشت 25 درصد افزایش می یابد

به گزارش موسیقی با امیر، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای شهر پایتخت، بلیت این ناوگان از اول اردیبهشت ماه 25 درصد افزایش پیدا می نماید.

خبرنگاران بلیت مترو تهران از اول اردیبهشت 25 درصد افزایش می یابد

فرنوش نوبخت روز دوشنبه به خبرنگار موسیقی با امیر گفت: این افزایش قیمت طبق مصوبه شورای شهر و تایید فرمانداری تهران انجام می گردد که از اول اردیبهشت ماه نرخ بلیت تک سفره این ناوگان از 1200 به 2 هزار تومان افزایش می یابد.

وی اضافه کرد: برای بلیت های اعتباری نیز همچون گذشته بر اساس مسافت این افزایش صورت می گیرد که جدول مبنای این سفرها در روزهای آینده آماده و اعلام خواهد شد.

نوبخت تاکید نمود: مترو یکی از محورهای اصلی در حوزه حمل و نقل و ترافیک پایتخت است و عملکرد آن نقش جدی در زندگی شهروندان شهر تهران دارد به همین منظور افزایش رضایت مندی شهروندان مورد تاکید است.

وی گفت: درآمد حاصل از بلیت فروشی تنها بخشی از هزینه های سنگین ناوگان مترو تهران را تامین می نماید به همین منظور مدیریت شهری سعی نموده که با کمترین قیمت بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه یادآور شد: این ناوگان حمل و نقل ریلی ارزان ترین ناوگان حمل و نقلی در دنیا محسوب می گردد و در این شرایط کرونایی نیز کوشش نموده که خدمات خود را به بهترین نحو به شهروندان ارائه کند.

به گزارش موسیقی با امیر، ناوگان مترو تهران و حومه در هفت خط و حدود 140 ایستگاه فعال است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بلیت مترو تهران از اول اردیبهشت 25 درصد افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بلیت مترو تهران از اول اردیبهشت 25 درصد افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید