خداحافظی با گوشی های بلک بری برای همواره

به گزارش موسیقی با امیر، امروز آخرین روزی است که گوشی های بلک بری کار می نمایند، همانطور که این شرکت در وب سایت خود هشدار داده است، دستگاه های هوشمند برند بلک بری، که از سال 2016 به بعد ساخته نشده است، از امروز به بعد دیگر به طور قابل اعتمادی کار نخواهند کرد، از جمله در بخش تماس ها و پیامک ها.

خداحافظی با گوشی های بلک بری برای همواره

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از اسکای نیوز، تا سال 2013، زمانی که دنیای موبایل با iOS و اندروید تغییر کرد، بلک بری ضرر هایی میلیارد دلاری داشت.

اخیراً در شروع سال 2013، یک رستاخیز برای شرکتی تبلیغ شد که حتی یک جایگاه تبلیغاتی را در طول Super Bowl خریداری کرد.

اما بلک بری تنها 5.9 میلیون گوشی در سه ماهه دوم همان سال روانه بازار کرد که بسیار کمتر از 9 میلیون آیفون تازه اپل در چند روز اول پس از عرضه بود.

بودند.

زمانی که واتس اپ در سال 2016 پشتیبانی خود از تلفن های قدیمی تر را متوقف کرد، میخ دیگری به تابوت بلک بری کوبید.

این شرکت در یک پست وبلاگی گفت: زمانی که واتس اپ را در سال 2009 راه اندازی کردیم، استفاده مردم از دستگاه های تلفن همراه با امروز بسیار متفاوت بود.

فروشگاه App Apple که در آن موقع تنها چند ماه از عمر آن می گذشت، حدود 70 درصد از گوشی های هوشمند فروخته شده در آن موقع دارای پشتیبانی می کرد که دارای سیستم عامل های ارائه شده به وسیله بلک بری و نوکیا بودند.

اما اکنون، بلک بری کمتر از 1 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و اپل و سامسونگ بر فروش گوشی در سراسر دنیا تسلط دارند.

شرکت بلک بری، تا سال 2016 انتقال خود به یک تجارت نرم افزار امنیتی را تکمیل نموده بود، یعنی زمانی که فراوری گوشی های هوشمند خود را متوقف کرد. با این حال، تصمیم گرفت به حفظ نرم افزار به عنوان ابراز تشکر از شرکای وفادار و مشتریانی که از صفحه کلید فیزیکی و بعلاوه ویژگی های امنیتی آن قدردانی می نمایند، ادامه دهد.

منبع: انتخاب

به "خداحافظی با گوشی های بلک بری برای همواره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی با گوشی های بلک بری برای همواره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید