ساخت شهرک محله برای ساکنان گود آذری ، پیگیری مشکل سند واحدهای مسکونی نوسازی شده در محله اتابک

به گزارش موسیقی با امیر، شهردار تهران از آخرین شرایط سند واحدهای مسکونی در محله اتابک و ساخت و ساز برای ساکنان گود آذری توضیحاتی ارائه کرد.

ساخت شهرک محله برای ساکنان گود آذری ، پیگیری مشکل سند واحدهای مسکونی نوسازی شده در محله اتابک

علیرضا زاکانی در گفتگو با موسیقی با امیر از پیگیری حل مسائل خدمات و زیرساخت و همچنین مسائل ثبتی و مالکیتی در محله اتابک واقع در منطقه 15 تهران خبر داد و گفت: ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران در رأس موضوعات و در قالب کمیته های موضوعی نظیر کمیته خدمات و زیرساخت و همچنین کارگروه های ثبتی در هماهنگی با کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط در حال پیگیری مجدانه موضوعات منطقه 15 به خصوص در حوزه های خدماتی، زیرساختی، ثبتی و مالکیتی و نوسازی بافت های فرسوده است.

او اضافه کرد: این تلاش ها تا به امروز به اقدامات مؤثری در زمینه تأمین روشنایی، جابجایی تیرهای برق، تأمین اراضی جهت احداث کاربری های خدماتی و پیگیری موضوعات ثبتی از طریق کارگروه ثبتی منجر شده است.

شهردار تهران همچنین درباره آخرین شرایط گود آذری در منطقه 16 تهران گفت: در حال ساخت شهرک محله ای در این محدوده هستیم تا گود آذری که آخرین گود تهران است نیز تخلیه شود و ما بازای آن مردم در این مجموعه مستقر شوند که واحدهای آن به خودشان تعلق می گیرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ساخت شهرک محله برای ساکنان گود آذری ، پیگیری مشکل سند واحدهای مسکونی نوسازی شده در محله اتابک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت شهرک محله برای ساکنان گود آذری ، پیگیری مشکل سند واحدهای مسکونی نوسازی شده در محله اتابک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید