سامسونگ شکل پرچمداران خود را تغییر می دهد!، عکس

به گزارش موسیقی با امیر، گجت نیوز نوشت: سامسونگ در پی متحول کردن طراحی گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس است. بنابراین در سری Galaxy S24 خبری از طراحی لبه گرد نخواهد بود.

سامسونگ شکل پرچمداران خود را تغییر می دهد!، عکس

با ورود گوشی های تاشو سامسونگ به بازار، شایعات در خصوص گوشی های سری گلکسی S24 سامسونگ هر روز داغ تر از دیروز می گردد. یکی از جدیدترین آن ها، خبر از تغییراتی بزرگ در طراحی گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس می دهد.

به گزارش Ice Universe، یکی از افشاگران قابل اعتماد دنیای موبایل، سامسونگ درصدد صاف تر کردن قاب اطراف نمایشگر این دو گوشی خودش است تا ظاهر هماهنگ تری با گوشی های گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 بگیرند. در حال حاضر گوشی های اس 23 و اس 23 پلاس سامسونگ از قاب پشتی مسطحی استفاده می نمایند، اما فریم میانی آن ها کمی منحنی است.

شاید تصمیم سامسونگ به خاطر گرایش بازار طی سالیان اخیر باشد که به سمت طراحی مسطح با لبه هایی تیز در حرکت بوده است. یا شاید هم سامسونگ می خواهد گرایش جدیدی را در بازار موبایل به وجود بیاورد.

توجه داشته باشید که در این گزارش هیچ اشاره ای به گوشی گلکسی اس 24 اولترا نشده است؛ بنابراین این پرچمدار مسیر متفاوتی را نسبت به این دو مدل در پیش خواهد گرفت. سامسونگ معمولا طراحی متفاوتی را برای گوشی S24 Ultra انتخاب می نماید.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "سامسونگ شکل پرچمداران خود را تغییر می دهد!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ شکل پرچمداران خود را تغییر می دهد!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید