سندرز: نیازمند رئیس جمهوری هستیم که بر خلاف ترامپ به علم گوش می دهد

به گزارش موسیقی با امیر، سناتور ایالت ورمونت آمریکا روز شنبه در پیامی در توئیتر نوشت که در بحبوحه شیوع کرونا این کشور نیازمند رئیس جمهوری است که بر خلاف ترامپ به علم گوش فرا می دهد.

سندرز: نیازمند رئیس جمهوری هستیم که بر خلاف ترامپ به علم گوش می دهد

به گزارش گروه سیاسی موسیقی با امیر، برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت در پیامی در توئیتر بر ضرورت انتخاب جو بایدن نامزد دموکرات در انتخابات روز سه شنبه تاکید کرد.

وی در این پیام توئیتری نوشت: ما باید جو بایدن را انتخاب کنیم، چون ما نیازمند رئیس جمهوری هستیم که بر خلاف ترامپ، در راستای مقابله با این همه گیری به علم گوش می دهد.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا هر روز رکورد جدیدی را می زند و بی توجهی ترامپ به هشدار کارشناسان مبنی بر عدم برگزاری تجمع های انتخاباتی باعث افزایش تعداد مبتلایان در شهر های برگزاری این تجمع ها شده است (جزئیات بیشتر).

افزایش بی سابقه موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا، ظرفیت بیمارستان های این کشور را به مرز انفجار رسانده است و تنها در روز گذشته (جمعه) و چهار روز مانده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، آمار روزانه ابتلا به کووید-19 در آمریکا رکورد جدید بیش از 100 هزار مورد را ثبت کرد.

بنا بر گزارش خبرگزاری رویترز، طبق آمار و ارقامی که کارشناسان بهداشت و درمان ایالات متحده ارائه کردند، روز گذشته (جمعه)، شمار کلی مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده از مرز 9 میلیون نفر عبور کرد که این آمار در حقیقت معادل سه درصد از مجموع جمعیت این کشور را تشکیل می دهد و شمار کلی قربانیان این ویروس ناشناخته در آمریکا نیز به حدود 229 هزار نفر رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سندرز: نیازمند رئیس جمهوری هستیم که بر خلاف ترامپ به علم گوش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: نیازمند رئیس جمهوری هستیم که بر خلاف ترامپ به علم گوش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید