سیزده به در در تهران ممنوع شد

به گزارش موسیقی با امیر، معاون امنیتی، انتظامی استانداری تهران از ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعت خبر داد.

سیزده به در در تهران ممنوع شد

حمیدرضا گودرزی، رییس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تهران در گفتگو با ایسنا، در تشریح ممنوعیت تجمع و دورهمی در روز طبیعت گفت: در راستای اجرای مصوبات شصت و دومین جلسه ستادملی مدیریت کرونا که در تاریخ هفتم فروردین سال 1400 برگزار شد مواردی درخصوص ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت به نیروی انتظامی، فرمانداران، شهرداران و دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

وی افزود: به همین دلیل ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعت ممنوع است و شهرداری ها، نیروی انتظامی و صداوسیما همانند سال گذشته باید برنامه ریزی و اقدام کنند.

معاون استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به کاهش زمان محدودیت تردد شبانه اشاره کرد و ادامه داد: به دلیل تغییر ساعت و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛ منع تردد شبانه از ساعت 9 به 10 شب تغییر یافته و به این ترتیب منع تردد شبانه از ساعت 22 تا 3صبح اعمال خواهد شد.

وی تاکید کرد: همه دستگاه ها باتوجه به اهمیت موضوع باید در راستای اجرای این مصوبات اقدام و نظارت و پیگیری را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

منبع: فرارو

به "سیزده به در در تهران ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیزده به در در تهران ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید