عطر مورد علاقه&zwnjتان درباره شخصیت شما چه می&zwnjگوید؟

به گزارش موسیقی با امیر، تعداد بیشماری از تئوریسین ها و محققان دریافته اند که عطر های شما بیشتر از چیزی است که به چشم می آید و من اینجا هستم تا دقیقاً آنچه عطر و بوی رایج شما در خصوص شما می گوید را افشا کنم.

عطر مورد علاقه&zwnjتان درباره شخصیت شما چه می&zwnjگوید؟

بسیاری از ما عطر مورد علاقه خود را داریم و به رایحه هایی که می شناسیم و دوست داریم تمایل داریم، اما آیا بویی که انتخاب می کنیم می تواند جنبه های خاصی از شخصیت ما را نشان دهند؟

ریچارد زوبر، از شرکت ارائه دهنده عطر Scentsational مستقر در انگلستان، ادعا می نماید که ویژگی های ما در رایحه های مورد علاقه ما منعکس می گردد. ریچارد می گوید: تعداد بیشماری از تئوریسین ها و محققان دریافته اند که عطر های شما بیشتر از چیزی است که به چشم می آید و من اینجا هستم تا دقیقاً آنچه عطر و بوی رایج شما در خصوص شما می گوید را افشا کنم.

هواداران چوب صندل با موفقیت احاطه شده اند

چوب صندل رایحه ای بی نظیر است، اگر از این عطر ها لذت می برید، به طور باورنکردنی بسیار باهوش و کمال گرا هستید.

اگر یک طلسم عطر برای افرادی با شخصیت نوع A وجود داشت، چوب صندل همین بود! به طور کلی، هر رایحه چوبی منعکس نماینده افراد قابل اعتماد و قابل اعتماد است. آن ها همچنین برای کسانی که حس ماجراجویانه دارند و خارج از منزل را دوست دارند انتخابی عالی هستند.

از فزونی حرفه ای و علمی گرفته تا ثبات، تعدادی از صفات مثبت در عطر های چوب صندل منعکس شده است.

رایحه های Zesty برای رهبران متولد شده است

اگر از هواداران طعم دهنده های مرکبات هستید، شما بوی میوه را به راحتی ترجیح می دهید؛ انتخاب یک عطر دلپذیر، شخصیتی لطیف را نشان می دهد. گفته می گردد دوستداران مرکبات رهبرانی هستند، پر از اعتماد به نفس، اقتدار و جاه طلبی. به همین ترتیب، شما قوی فکر هستید و بندرت هیچ پاسخی نمی گیرید.

دوستداران اسطوخودوس دوستان بسیار خوبی هستند

اسطوخودوس رایحه ای کلاسیک، بی پایان و مطمئناً یک انتخاب محبوب است. به نظر می رسد، این فقط رایحه نیست. گفته می گردد کسانی که از عطر هایی با رایحه اسطوخودوس لذت می برند دوستانی عالی پیدا می نمایند، بیش از هر چیز برای دوستی ارزش قائلند و آن ها بازیکنان تیم خوبی هستند.

این احتمال وجود دارد که اگر عطر های اسطوخودوس استفاده می کنید، همواره کسی هستید که کوشش بیشتری می کنید. شما دوستان خود را که احساس ناراحتی می نمایند متعجب کنید.

عطر های آبی توسط روحیه آزاد استفاده می شوند

آیا رایحه های طبیعی و آبی را دوست دارید؟ مثلاً عطر هایی با نت های شور و تازه؟ این بدان معنی است که خونسرد، آرام و دارای روحیه آزاد هستید.

هواداران وانیل اهل زندگی مهمانی هستند

هنگامی که رایحه های وانیل را تصور می کنید، ممکن است فکر کنید که استفاده نمایندگان به شرایط موجود پایبند هستند. با این حال ترجیح دادن این عطر ها در واقع نشان می دهد که شما چیزی غیر از وانیل هستید. در واقع، شما خشن هستید.

هواداران وانیل به طور معمول سرزنده و پرانرژی هستند. شما عاشق معاشرت، شب های تفریحی هستید و هیچ چیز را خیلی جدی نمی گیرید.

دوستداران نارگیل همواره به روز هستند

آیا عاشق بوی نارگیل هستید؟ گفته می گردد هواداران نارگیل یک چیز هستند: شیک. اگر از هواداران این عطر ها هستید، از هر لحاظ ممکن مد به روز هستید. اگرچه ممکن است کمی حساس باشید. شما همواره نقدها را به خوبی نمی پذیرید و در دوره های بی ثباتی مبارزه می کنید. اگر این مورد است، خلاقیت خود را آزاد کنید!

عطر های زمستانی مخصوص کسانی است که عاشق تجمل هستند

عطر های تند و رایحه شکلات برای ماه های زمستان مناسب هستند و اغلب توسط خانم هایی که عاشق تجمل و کمی خود شیفتگی هستند استفاده می گردد، شما اعتماد به نفس دارید، خود را بشناسید و هرگز عقب نمانید.

منبع: فرادید

به "عطر مورد علاقه&zwnjتان درباره شخصیت شما چه می&zwnjگوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطر مورد علاقه&zwnjتان درباره شخصیت شما چه می&zwnjگوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید