موزه ملی بازی های ویدئویی در انگلیس افتتاح می گردد

به گزارش موسیقی با امیر، موزه ملی بازی های ویدئویی طی چند روز آینده در شهر شیفیلد انگلیس افتتاح خواهد شد و قرار است میزبان کنسول ها و غرفه های مجذوب کننده از استودیو های بازی سازی، آثار مختلف و نحوه ساخت آن ها باشد.

موزه ملی بازی های ویدئویی در انگلیس افتتاح می گردد

موزه بازی های ویدئویی بریتانیا این شنبه در شیفیلد انگلیس افتتاح خواهد شد. موزه ملی بازی های ویدئویی (National Videogame Museum) میزبان تعدادی دستگاه و کنسول بازی و بازی های کلاسیک نظیر اسپیس اینویدرز و پک-من خواهد بود. نکته جالب اینجا است که با یک بار پرداخت پول می توانید تمام روز را مشغول بازی شوید.

موزه مذکور قول داده است نمایشگاه هایی نوآورانه از استودیو های بازی سازی، بازی ها و اطلاعات مربوط به نحوه ساخت آن ها را برای عموم مردم مهیا کند؛ علاوه براین، برپایی جشنواره های فرهنگی و باشگاه هایی برای بچه ها و والدین و میزبانی رویدادها را نیز در دستور کار خود دارد. این موزه در واقع سومین قسمت از National Videogame Arcade است.

این نمایشگاه ها از زمان تاسیس این صنعت تا به امروز و بازی هایی که در حال ساخته شدن هستند را پوشش می دهد. ایان سیمسون که مدیریت این موزه را برعهده دارد، می گوید:

همواره سعی نموده ایم چیزی فراتر از بازی را در اختیار مردم قرار دهیم. سازندگان بازی های ویدئویی را به فضای پویای این موزه آورده ایم تا با افراد عاشق بازی دیدار نمایند. درعین حال به بازدیدنمایندگان درباره بازی ها می گوییم و جوابگوی درخواست ها و ایده های جامعه برای نمایشگاه های نو هستیم.

در ادامه موفقیت نمایشگاه های قبلی که درباره بازی مدیر فوتبال، بازی مانیومنت ولی و بازی دیزی بود، این موزه با شرکت های بازی همکاری می نماید تا نمایش های بلندپروازانه بیشتر و نوتری را برگزار کند. شاد هستیم که با همکاری Boneloaf (فراوری نماینده بازی گنگ بیست)، یک محیط آزمایشی را ه اندازی کردیم و در حال رایزنی با ناشران و توسعه دهندگان درباره نمایش آثار آن ها به طیف گسترده مخاطبان مان هستیم.

کیت بیدول، موسس استیت آو پلی گیمز می گوید:

از شروع به کار موزه ملی بازی های ویدئویی در خانه نو خود در مرکز شهر شیفیلد خیلی هیجان زده هستم. صنعت بازی خیلی خلاقانه است و به لحاظ فرهنگی اهمیت دارد و حالا مکانی عالی داریم که می توانیم در آن جشن بگیریم و خود را نشان دهیم.

موزه ملی بازی های ویدئویی، موزه ای است که به صنعت بازی اختصاص دارد و امکان نمایش بازی ها، استودیو های بازی سازی و موفقیت های این بخش در طی 40 سال گذشته مهیا شده است.

همه کسانی که به زندگی فرهنگی بازی های ویدئویی علاقه مند هستند می توانند به رهبران این صنعت ملحق شوند و به وسیله فراوری محتوا، تبلیغ و یاری های اقتصادی به توسعه این برنامه در سال های آینده یاری نمایند.

هزینه ورودی این موزه به صورت رزرو آنلاین برای بچه ها، 8.50 پوند، برای بزرگسالان، 10.50 پوند و بچه ها زیر 5 سال رایگان است.

منبع: کجارو / dailymail.co.uk

به "موزه ملی بازی های ویدئویی در انگلیس افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه ملی بازی های ویدئویی در انگلیس افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید