نگرانی مردم گناباد از جولان سگ های ولگرد

به گزارش موسیقی با امیر، تاخت و تاز 500 قلاده سگ ولگرد در گناباد باعث نگرانی و مشکلاتی برای مردم شده است.

نگرانی مردم گناباد از جولان سگ های ولگرد

به گزارش موسیقی با امیر از مشهد، حمید زارع حسینی شهردار گناباد با بیان اینکه تاخت وتاز 500 قلاده سگ ولگرد در گناباد باعث ایجاد نگرانی و مشکلاتی برای مردم شده است، گفت: فراوری مثل سگ ها نسبت به سایر حیوانات بیشتر بوده که این خود باعث افزایش جمعیت سگ ها می گردد.

او با اشاره به رها سازی سگ ها به وسیله ماشین های ناشناس از شهر های دیگر در اطراف گناباد گفت:در حال حاضر بالای 500 قلاده سگ بی صاحب در اطراف گناباد هستند که باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم و شهر شده است.

شهردار گناباد گفت: ما با تشکیل سه گروه پیمانکار آغاز به زنده گیری این سگ ها نموده ایم که در حال حاضر تقریبا 70 قلاده سگ جمع آوری شده و در مکانی که شهرداری برای سگ های بی صاحب آماده نموده نگهداری می شوند.

زارع حسینی با بیان اینکه برای رفع این معضل باید تمام شهرداری شهر ها مکان مناسبی برای نگهداری این حیوان تهیه کنند،گفت: یکی دیگر از راه های کنترل افزایش سگ ها بحث عقیم سازی این حیوان بوده که صحبت های با اداره دامپزشکی اجرا شده، انشالله بتوانیم به زودی این کار را عملی کنیم.

زارع حسینی گفت: مردم در صورت مشاهده سگ های ولگرد می توانند با شماره 137تماس گرفته تا مامورین شهرداری برای جمع آوری این حیوان اقدام کنند.

شهردار گناباد در انتها گفت:برای رفع این مشکل بنده از همه سازمان های مربوطه تقاضا دارم پایه کار بیان تا بتوانیم این معضل ونگرانی مردم را رفع سازیم.

/ح. ص.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نگرانی مردم گناباد از جولان سگ های ولگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی مردم گناباد از جولان سگ های ولگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید