پروتکل خاصی برای جلوگیری از ورود اُمیکرون ابلاغ نشده است

به گزارش موسیقی با امیر، مدیرکل فرودگاه های خوزستان گفت: پروتکل خاصی برای جلوگیری از ورود سویه اُمیکرون و اعمال قرنطینه و محدودیت برای پرواز های ورودی خارجی به فرودگاه های خوزستان تا به امروز به ما ابلاغ نشده است.

پروتکل خاصی برای جلوگیری از ورود اُمیکرون ابلاغ نشده است

به گزارش ایسنا، سید مهدی رزاز در مورد اعمال پروتکل های بهداشتی در فرودگاه های خوزستان با توجه به شیوع سویه اُمیکرون، اظهار کرد: در حال حاضر همه پرواز های کشور با ظرفیت 100 درصدی انجام می شوند و قانون ظرفیت 60 درصدی پرواز ها به علت شیوع کرونا برداشته شده است.

وی اضافه نمود: پروتکل های بهداشتی از جمله ضد عفونی و استفاده از ماسک در فرودگاه های خوزستان رعایت می گردد، اما تا به امروز دستورالعمل خاصی برای مقابله با شیوع سویه اُمیکرون به فرودگاه های خوزستان ابلاغ نشده است.

مدیرکل فرودگاه های خوزستان گفت: برای استفاده از هواپیما مسافران باید واکسیناسیون شده باشند و یا دارای تست PCR منفی باشند. در غیر اینصورت اجازه استفاده از پرواز و سوار شدن به هواپیما را ندارند.

رزاز با اشاره به ورود پرواز های خارجی به فرودگاه بین المللی اهواز مطرح کرد: در حال حاضر پرواز هایی از کشور ترکیه و کویت به خوزستان انجام می گردد، اما از کشور امارات در حال حاضر پروازی به خوزستان نداریم.

وی ادامه داد: پروتکل خاصی برای جلوگیری از ورود سویه اُمیکرون و اعمال قرنطینه و محدودیت برای پرواز های ورودی خارجی به فرودگاه های خوزستان تا به امروز به ما ابلاغ نشده است، اما همه پروتکل های لازم برای مقابله با شیوع کرونا در فرودگاه های استان رعایت می گردد.

منبع: فرارو

به "پروتکل خاصی برای جلوگیری از ورود اُمیکرون ابلاغ نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل خاصی برای جلوگیری از ورود اُمیکرون ابلاغ نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید