پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن وظیفه ذاتی بیمه گران

به گزارش موسیقی با امیر، پشتیبانی از صنایع تولیدی و خدماتی و هم رفع موانع آن که وظیفه ذاتی بیمه گران است، همسو با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در آغاز سال 1400، بیش از پیش در دستور کار بیمه کوثر قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن وظیفه ذاتی بیمه گران

به گزارش خبرگزاری موسیقی با امیر ، شرکت های بیمه با پوشش دادن ریسک های گوناگون، یکی از مهم ترین عناصر در پشتیبانی از بنگاه های اقتصادی هستند.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با اشاره به اینکه شاید ریسک منابع انسانی، حوادث ناگهانی و ریسک های متداول را بتوان بزرگ ترین خطری دانست که در حال حاضر، سرمایه و حیات کسب وکارها را تهدید می کند، اضافه نمود: بیمه گران با ارایه بیمه نامه در رشته های گوناگون نگرانی کارآفرینان و سرمایه گذاران در بخش های مختلف تولید و خدمات را به خوبی مرتفع و تداوم حرکت این بنگاه ها را تضمین می کنند.

وی بیمه کوثر را یکی از شرکت های پیشروی صنعت در ارایه خدمات نو و متناسب با مطالبه بنگاه های اقتصادی دانست و گفت: ما در سال های اخیر، همواره در قالب ارایه طرح های نوین و جامع بیمه ای کوشیده ایم با پوشش های کامل تر پشتیبان تولید باشیم و با ایجاد سهولت و سرعت در صدور بیمه نامه یکی از موانع مهم در این زمینه را از میان برداریم.

مجید مشعلچی گفت: کلام امام خامنه ای در نام گذاری سال 1400 به تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها یک دلگرمی بزرگ به همه فعالان صنعت بیمه کشور است تا بدانند در جهتی مقدس و ارزشمند گام می زنند که در جهت بالندگی، رشد و پیشرفت کشور، آن هم در شرایط سخت تحریمی، برکات زیادی در پی خواهد داشت.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن وظیفه ذاتی بیمه گران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن وظیفه ذاتی بیمه گران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید