اگر غذای تند می خورید، این ویژگی شخصیتی را دارید

به گزارش موسیقی با امیر، یافته های تازه پژوهشگران نشان می دهد، افرادی که غذاهای تندتری مصرف می نمایند عجول تر هستند و ریتم زندگی سریع تری دارند. به طور کلی مطالعات محققان نشان می دهد ارتباط معناداری بین مصرف ادویه و شخصیت افراد وجود دارد.

اگر غذای تند می خورید، این ویژگی شخصیتی را دارید

به گزارش موسیقی با امیر، نتایج یک مطالعه تازه بر اساس نظرسنجی از 2 هزار بزرگسال آمریکایی نشان دهنده ارتباط بین ادویه و شخصیت افراد است. طی این پژوهش، محققان در پی این بودند که معین گردد آیا رابطه ای بین شخصیت افرادی و ادویه های مصرفی آن ها وجود دارد یا خیر.

بر این اساس معین شد کسانی که غذاهای تند می خورند بیشتر از کسانی که ترجیحات گرمایی ملایم تری دارند، از زندگی لذت می برند (76%)، آن ها بیشتر خود را مجذوب نماینده می دانند (62%)، و از زندگی خود رضایت بیشتری دارند (66%).

نود و سه درصد از پاسخ دهندگان مقداری ادویه را در غذای خود ترجیح می دهند. با این حال، تقریباً چهار نفر از هر 10 نفر می گویند که از فلفل و ادویه به مقدار میانه استفاده می نمایند، 33 درصد از آنها به اندازه اندک و ملایم از ادویه ها بهره برده و فقط 24 درصد دوست دارند غذایشان تند باشد.

این نظرسنجی بعلاوه نشان می دهد، تنها 7 درصد از پاسخ دهندگان به هیچ وجه ادویه را انتخاب نمی نمایند. از بین کسانی که غذاهای تند را ترجیح می دهند، 21 درصد خود را برون گرا می دانند، (54%) خود را خلاق، (51%) با اعتماد به نفس و (44%) خود را ماجراجو توصیف می نمایند.

از طرف دیگر، کسانی که تمایل کمتری به خوردن ادویه دارند شخصیتی ملایم تر داشته و احتمالاً خود را همدل (41%) و حتی خجالتی (37%) توصیف می نمایند.

آنالیز های محققان نشان می دهد، عاشقان ادویه طبیعت ماجراجویانه ای دارند، زیرا بیش از سه نفر از هر پنج (76%) از سفر لذت می برند. تقریباً یک سوم از هواداران غذاهای تند از رژیم غذایی خاصی مانند وگان یا گیاهخواری پیروی می نمایند.

نکته جالب توجه در مطالعات فوق این است که 46 درصد از پاسخ دهندگان سیب زمینی و 41 درصد گوشت را به عنوان بعضی از بی مزه ترین غذاهایی که همواره احتیاج به چاشنی دارند شناسایی کردند.

منبع: سیناپرس

منبع: همشهری آنلاین

به "اگر غذای تند می خورید، این ویژگی شخصیتی را دارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر غذای تند می خورید، این ویژگی شخصیتی را دارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید