تندروان: بازیکن باانگیزه از تیم ملی والیبال کنار گذاشته نمی شود، آلکنو کاملا بر شرایط تسلط دارد

به گزارش موسیقی با امیر، مربی تیم ملی والیبال گفت: آلکنو کاملا بر شرایط تسلط دارد و در همین چند روز نشان داده که رزومه او با توانایی هایش منطبق است.

تندروان: بازیکن باانگیزه از تیم ملی والیبال کنار گذاشته نمی شود، آلکنو کاملا بر شرایط تسلط دارد

رضا تندروان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی موسیقی با امیر در مورد فعالیت های ولادیمیر آلکنو در تیم ملی والیبال ایران گفت: آلکنو در بدو شروع کارش نشان داد که به کار اشراف کامل دارد و می داند که تیم ملی ایران در 10 سال گذشته چه کارهایی کرده است. او از مهارت های بازیکنان آگاه است و می داند که تیم ملی در المپیک نیاز به نتیجه دارد و به همین دلیل به فکر ارتقای مهارت بازیکنان است.

مربی تیم ملی والیبال ادامه داد: آلکنو کار متفاوتی در تیم ملی انجام نمی دهد بلکه با توجه به اهداف تیم و فدراسیون در پی افزایش مهارت بازیکنان در دریافت، حمله، دفاع و توپگیری است.

تندوران در مورد تاثیر حضور تومازو توتولو، دستیار ایتالیایی آلکنو در تیم ملی گفت: آلکنو در مورد کلیات صحبت می کند و رسیدگی به جزئیات و اجرای دقیق تمرینات بر عهده توتولو و کادر فنی است. طراحی تمرینات زیر نظر آلکنو و توتولو انجام می شود و توسط کادر فنی به دقت به اجرا در می آید. آلکنو کاملا بر شرایط تسلط دارد و در همین چند روز نشان داده که رزومه او با توانایی هایش منطبق است.

سرمربی تیم فولاد سیرجان شرح داد: در کارد فنی تیمی حضور دارم که قهرمان المپیک، هدایت آن را بر عهده دارد. رفتار، تنوع نگرش و مدیریت آلکنو و توتولو در تیم، یک کلاس آموزشی است که هر لحظه، نکات جدیدی به ما آموزش می دهد. ما نیز هر لحظه آماده یادگیری هستیم.

تندروان در مورد هدایت تیم های ملی و تیم جوانان زیر 21 سال توسط بهروز عطایی در مسابقات پیش رو گفت: در مورد تصمیم بهروز عطایی که یکی از مربیان توانمند ایران است، نمی توانم صحبت کنم. ولی من اگر مسئولیت دو تیم را بر عهده داشتم، تمام تلاشم را می کردم تا با استفاده از دو کادر فنی کاملا متفاوت، کارایی بیشتری داشته باشم. با این حال، مسیری که قرار است طی شود به توانایی سرمربی نیز بستگی داشته و اینکه مربی چقدر به خودش اعتقاد دارد.

وی در مورد لزوم خداحافظی برخی ستاره ها از تیم ملی بعد از المپیک گفت: ورزش چند رکن دارد که یکی از مهم ترین آنها، انگیزه است. هیچ کجای دنیا اگر بازیکن باتجربه ای همچنان انگیزه داشته باشد، از تیم ملی کنار گذاشته نمی شود. بازیکنان باتجربه همیشه در دسترس و اختیار تیم ملی هستند. در کل بعد از المپیک، فرصت مناسبی است تا نسل جدید وارد تیم ملی والیبال شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تندروان: بازیکن باانگیزه از تیم ملی والیبال کنار گذاشته نمی شود، آلکنو کاملا بر شرایط تسلط دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تندروان: بازیکن باانگیزه از تیم ملی والیبال کنار گذاشته نمی شود، آلکنو کاملا بر شرایط تسلط دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید