ثبت 259 هزار تردد بین تهران و کرج در یک شبانه روز

به گزارش موسیقی با امیر، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل استاندارد تا مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس نشان می دهد.

ثبت 259 هزار تردد بین تهران و کرج در یک شبانه روز

به گزارش موسیقی با امیر، علی اکبر آشوری در تبادل نظر با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

باران در بعضی از محورهای کردستان و آذربایجان غربی

وی گفت: در حال حاضر در راستا رفت و برگشت محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان ، آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال، در راستا رفت و برگشت تردد روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها درباره شرایط جوی جاده ها گفت: در حال حاضر در جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

آشوری از بارش پراکنده باران در بعضی از محورهای استان های کردستان و آذربایجان غربی اطلاع داد.

ترافیک سنگین در راستا آزادراهی بین قزوین و کرج

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل استاندارد تا مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس اطلاع داد.

ثبت 259 هزار تردد در آزادراه تهران-کرج-تهران در یک شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور بیان نمود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه تهران-کرج با 131 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 128 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 122 هزار تردد، ثبت شد.

افزایش 3.8 درصدی تردد خودرو در جاده ها

آشوری اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2217 دستگاه ترددشمار فعال جاده ای، نسبت به روز قبل 3.8 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد جاده شهداد-نهبندان و محور فرعی شمشک-دیزین

وی با اشاره به انسداد چندین محور به دلیل کاهش ایمنی در راستا، اضافه نمود: در حال حاضر محور رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور خرم آباد-پل دختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان و جاده پونل-خلخال، به دلیل کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین

به "ثبت 259 هزار تردد بین تهران و کرج در یک شبانه روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 259 هزار تردد بین تهران و کرج در یک شبانه روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید