خبرنگاران مجمع خیرین ازدواج استان فارس افتتاح شد

به گزارش موسیقی با امیر، شیراز-خبرنگاران-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: مجمع خیرین ازدواج فارس در ساختمانی در حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان این استان، فعالیت خود را در زمینه ازدواج جوانان آغاز کرد.

خبرنگاران مجمع خیرین ازدواج استان فارس افتتاح شد

پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در گزارش روز یکشنبه خود به نقل از کیوان نیازی گفت: افتتاح یک هزار و 124 پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 250 هزار میلیارد ریال از تلاش های دولت در سال 99 است و افتتاح این مجمع خیریه نیز یکی از فعالیت های مفید دولت تدبیر و امید است.

وی، برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت را از انتظارات خود از این مجمع اعلام نمود و اضافه نمود: ترسیم افق اهداف و زمانبندی رسیدن به آن می تواند نقشه راه این مرکز خیرخواهانه باشد.

نیازی، بهره گیری از مشارکت جوانان در تصمیم گیری ها را ضروری دانست و گفت: امروزه حضور و به کارگیری جوانان باعث ورود تفکر جدید و نو و همیاری آنان در اجرای برنامه ها خواهد شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: 60 درصد جمعیت این استان در شهرستان ها ساکن هستند از این رو توجه مجمع خیرین ازدواج به شهرستان های فارس ضروری است.

بر اساس آخرین سرشماری سراسری نفوس و مسکن که در آبان ماه سال 95 برگزار شد، جمعیت استان فارس چهار میلیون و 851 هزار و 274 نفر اعلام شد. این استان هم اینک دارای 36 شهرستان است.

نیازی، همچنین بر همکاری و همیاری مجموعه استانداری فارس با این مجموعه برای پیشبرد اهداف این نهاد و تسهیل ازدواج جوانان تاکید کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مجمع خیرین ازدواج استان فارس افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مجمع خیرین ازدواج استان فارس افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید