قتل پیرزن با ماهیتابه برای سرقت طلا

به گزارش موسیقی با امیر، پسر جوان که با انگیزه سرقت، پیرزن تنهایی را به قتل رسانده بود، در جلسه دادگاه به تشریح جنایت پرداخت.

قتل پیرزن با ماهیتابه برای سرقت طلا

به گزارش گروه حوادث موسیقی با امیر، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته و با گزارش قتل زن سالخورده ای در شهرک ولیعصر در دستور کار پلیس قرار گرفت.

پسر مقتول که ماجرای قتل را به پلیس گزارش داده بود، در تحقیقات گفت: مادرم بیماری قلبی داشت و به تنهایی در این خانه زندگی می کرد. در خانه اش دوربین مداربسته نصب کرده بودم تا اگر حالش بد شد بفهمم. آخرین بار مادرم را در حال وضو دریافت دیدم و بعد دوربین خاموش شد. با خانه تماس گرفتم که پاسخگو نبود. نگران، راهی خانه شده و با پیکر مادرم رو به رو شدم. طلاهای مقتول سرقت شده بود که این نشان می داد، قتل توسط یک آشنا انجام شده است.

تحقیقات ادامه داشت تا این که رد پسر برادرزاده مقتول در این جنایت به دست آمد و او وقتی دوباره به صحنه قتل آمده بود، دستگیر شد.

مانی پس از انتقال به پلیس آگاهی به قتل عمه پدرش با انگیزه سرقت طلاهایش اعتراف کرد و به بازسازی صحنه جرم پرداخت.

با تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. در حالی که پزشکی قانونی علت مرگ را عارضه قلبی ناشی از ضربه جسم سخت به سر اعلام کرده بود مانی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه رفت.

ابتدای جلسه فرزندان قربانی درخواست قصاص را مطرح کردند. سپس مانی در جایگاه ویژه ایستاد و اتهامش را گردن گرفت و گفت: در یک کارگاه تولید کمد دیواری کار می کردم اما به خاطر کرونا تعطیل شد و بیکار شدم. 10 میلیون تومان از صاحبکارم قرض گرفته بودم اما نمی توانستم بدهی ام را بدهم. در مدت بیکاری در توزیع بسته های معیشتی با ارگانی همکاری داشتم. روز قتل به بهانه این که بسته معیشتی آورده ام به مقابل خانه مقتول رفتم که او خواست با پسرش هماهنگ کند. به آشپزخانه رفت که با ماهیتابه به سرش زدم و طلاهایش را سرقت کردم. نمی خواستم او را بکشم. به دلیل مسائل مالی وسوسه شدم از او سرقت کنم. پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شدند.

گروه حوادث روزنامه موسیقی با امیر

منبع: جام جم آنلاین

به "قتل پیرزن با ماهیتابه برای سرقت طلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل پیرزن با ماهیتابه برای سرقت طلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید