پیغام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت روز جهانی معلولان

به گزارش موسیقی با امیر، اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران با صدور پیامی فرا رسیدن 13 آذر ماه، روز جهانی معلولان را تبریک گفت.

پیغام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت روز جهانی معلولان

به گزارش خبرگزاری موسیقی با امیر ، متن پیغام به این توضیح است:

فرا رسیدن 13 آذرماه، روز جهانی معلولان را به همه اعضای خانواده بانک رفاه کارگران (کارکنان و مشتریان) که این روز متعلق به آنهاست، تبریک و تهنیت عرض می کنم.

بر این باوریم معلولیت، محدودیت نیست. همه عزیزانی که با مصائب و مسائل ناشی از معلولیت دست به گریبانند، همچون همه اعضای اجتماع، حقوق مشترک دارند و ضروری است توجه و اهتمام بیشتری برای مرتفع نمودن مسائل و مسائلشان به خرج داد. این روز تلنگری به ماست تا به محیط پیرامون خود توجه بیشتری داشته باشیم؛ اینکه چه بسیارند کسانی که محیط کار و زندگی متناسب با شرایط شان مناسب سازی نشده است و به دلایلی که نقشی در آن نداشته اند، از بسیاری مواهب عادی و طبیعی بی بهره اند.

این عزیزان اگر در انجام بعضی امور کم توانند، اما همیشه خلاقیت، نبوغ، کوشش، باور و اراده شان چشمه جوشانی است که بر ساحت زندگی جاری است و متانت، خلوص قلب و وسعت نگاهی که خداوند به این عزیزان عنایت فرموده، متاعی گرانبها و دست نیافتنی است. صبر و شکیبایی و مهربانی هایی که در نگاهشان موج می زند، آرام بخش و تسلی دهنده و جد و جهدشان برای فائق آمدن بر مسائل، ستودنی است.

نباید هیچگاه روزمرگی ها، ما را از توجه به این عزیزان بازدارد. ضروری است توجه ویژه ای به آنها داشت و همه مسئولان بانک در واحدهای مختلف صف و ستاد، چنانچه همکاران، مشتریان و یا عضوی از خانواده محترمشان با مسائل معلولیت و نابسامانی های ناشی از آن دست به گریبانند، آنها را دریابند و جویای احوالشان شوند و برای حل مسائل و مسائلشان بکوشند.

ضمن تبریک مجدد این روز آرزو می کنم این عزیزان و خانواده های محترمشان همیشه در صحت و سلامت بوده و ایام و روزهایی پر از شادی، نشاط و آرامش در پیش رو داشته باشند.

اسماعیل لله گانی

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیغام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت روز جهانی معلولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت روز جهانی معلولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید