کیفیت هوای امروز تهران اعلام شد

به گزارش موسیقی با امیر، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای صبح امروز مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که این امر ناشی از کاهش تردد خودروها و شرایط ناپایدار جوی است.

کیفیت هوای امروز تهران اعلام شد

به گزارش موسیقی با امیر، بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوا، در صبح روز آدینه (8 اسفند 99) کیفیت هوا در مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از کاهش تردد خودروها در روز تعطیل و شرایط ناپایدار جوی است.

همچنین در طول روز کاهش تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت آدینه ادامه خواهد داشت و پیش بینی می گردد با افزایش ترافیک، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش نسبی کیفیت هوا در مناطق پرتردد مشاهده گردد.

با شروع تردد خودروها در صبح روز شنبه (9 اسفند 99) و حاکمیت جو پایدار انتظار می رود غلظت آلاینده ها افزایش پیدا کند. استمرار پایداری جوی در طی روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد.

همچنین با پیش بینی عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت شنبه، با افزایش ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 76 بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 72 است و هوا در محدوده قابل قبول واقع شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "کیفیت هوای امروز تهران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت هوای امروز تهران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید