مجموعه مدیریتی آذربایجان غربی ترکیبی از نیرو های باتجربه و جوان باشد

به گزارش موسیقی با امیر، استاندار آذربایجان غربی گفت: مجموعه مدیریتی استان باید ترکیبی از نیروهای باتجربه مدیریت در سطوح مختلف و جوانان انقلابی با روحیه جهادی و با انگیزه باشد.

مجموعه مدیریتی آذربایجان غربی ترکیبی از نیرو های باتجربه و جوان باشد

به گزارش موسیقی با امیر از ارومیه، محمدصادق معتمدیان در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از کوشش 33 ساله علی مصطفوی در حوزه های مختلف وزارت کشور افزود: تغییر قانونمند و گردش مدیران در ادوار و سطوح مختلف، از دستاورد های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی، استفاده از ظرفیت ها و نیرو های بومی در انتصاب مدیران با توجه به شناخت کافی از استان و منطقه را مهم دانست و افزود: در کنار مدیران بومی، استفاده از ظرفیت و تجربیات نیرو های غیربومی نیز در انتصاب مدیران استان مد نظر خواهد بود.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه پس از گذشت بیش از 4 دهه از عمر پرافتخار انقلاب اسلامی، دیگر زمانی برای آزمون و خطا نیست، ادامه داد: مجموعه مدیریتی استان باید ترکیبی از نیرو های با تجربه مدیریت در سطوح مختلف و جوانان انقلابی با روحیه جهادی و باانگیزه باشد.

معتمدیان با اشاره به موقعیت خاص جغرافیایی و ژئوپلیتیکی و ظرفیت های مختلف استان بخصوص در حوزه اقوام، ادیان و مذاهب، توضیح داد: با برنامه ریزی صحیح در عرصه های مختلف مالی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، آذربایجان غربی می تواند در کنار توسعه متوازن، نقشی کلیدی و تاثیرگذار در معادلات پیچیده منطقه داشته باشد.

در این آیین رضا ابراهیمی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی معرفی و از خدمات علی مصطفوی قدردانی شد.

ت

موسیقی با امیر آذربایجان غربی ارومیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مجموعه مدیریتی آذربایجان غربی ترکیبی از نیرو های باتجربه و جوان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه مدیریتی آذربایجان غربی ترکیبی از نیرو های باتجربه و جوان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید